1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Strona główna
Forum
Zaloguj się
Rejestracja
Forum VW Club Polska - grupa VAG
VOLKSWAGEN :: WARSZTAT
Tiguan
Tiguan II
AUTO-HOLD - brak w wersji z USA
« poprzedni
następny »
Strony: [
1
]
Do dołu
Autor
Wątek: AUTO-HOLD - brak w wersji z USA (Przeczytany 78 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
MatiTuning
:: TrendLine
Wiadomości: 8
VW: Tiguan Allspace FL
Model: SUV
Silnik: 2.0 TSI
Moc: 184 KM
Skrzynia: AT
Napęd: 4x4
Rej: WWL
AUTO-HOLD - brak w wersji z USA
«
dnia:
21 - Marca - 2026 - 18:53:48 »
Cześć.
VW Tiguan Allspace 2.0 TSI 184 KM, automat, rocznik 2023, sprowadzony z USA.
Jestem w trakcie modyfikacji doposażenia w Auto-Hold, którego fabrycznie nie było.
Może ktoś zna temat kodowania Auto-Hold w Tiguan II ?
Zapisane
Strony: [
1
]
Do góry
« poprzedni
następny »
Tagi wątku:
Forum VW Club Polska - grupa VAG
VOLKSWAGEN :: WARSZTAT
Tiguan
Tiguan II
AUTO-HOLD - brak w wersji z USA
Wystąpił błąd podczas dziękowania
Dziękując...