Autor Wątek: HAK HOLOWNICZY - wybór, montaż, kodowanie - problemy [Tiguan II]  (Przeczytany 98963 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Artur-r

  • :: StartLine
  • Wiadomości: 3
  • VW: Tiguan II
  • Model: SUV
  • Silnik: 2.0 TSI
  • Moc: 190 KM
  • Skrzynia: MT
  • Napęd: 4x4
  • Rej: WS
Odp: HAK HOLOWNICZY - wybór, montaż, kodowanie - problemy [Tiguan II]
« Odpowiedź #250 dnia: 28 - Maja - 2026 - 20:19:00 »
Czy jest pan mi wstanie pomóc z parametryzacją modułu haka VW Tiguan
 

Tagi wątku: