Cześć.
Mam taki problem z moim systemem infotainment w T-Roc 1.5 TSI z 2023 roku.
Mam wersję 0320 systemu infotainment, około grudnia 2025 wyskoczyło powiadomienie o aktualizacji przez ota - pobieranie trwało niesłychanie długo i po pobraniu około połowy softu wyskoczył komunikat, że aktualizacja została przerwana.
W Q1 dostałem mail z powiadomieniem o kolejnej aktualizacji niestety żaden komunikat o możliwości pobrania aktualizacji w samochodzie już nie wyskakuje.
Problem polega na tym, że po ostatniej, nieudanej próbie pobrania aktualizacji w zeszłym roku infotainment zaczął się zawieszać.
Czy ktoś wie jak zainicjować/wymusić ponownie aktualizację? (restart i reset do ustawień fabrycznych nie pomaga)
Pozdrawiam.