Witam posiadam VW Sharana 2012r w oryginalnej wersji 7 osobowej.
Witam potrzebuje zamontować w środkowym rzędzie zamiast 3 foteli 2 fotele z wersji 6 osobowej z podłokietnikami w związku z przewozem osoby niepełnosprawnej. Tutaj rodzi się pytanie czy po demontażu środkowego fotela drugiego rzędu da się zamontować w rynienki 2 fotele z wersji 6-osobowej z podłokietnikami i czy podłokietniki nie spowodują problemów z zamknięciem drzwi suwanych bo zwróciłem uwagę, że w oryginalnej wersji 6-osobowej fotele są zamontowane bardziej do środka auta.
Ma ktoś jakieś informacje na ten temat Z góry dzięki za info Pozdrawiam Wszystkich