Autor Wątek: Adaptacja z wersji 7 osobowej na 6 osobową  (Przeczytany 66 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DarekRuncajs

  • :: TrendLine
  • Wiadomości: 9
  • VW: Sharan II
  • Model: Minivan
  • Silnik: 2.0 TDI
  • Moc: 140 KM
  • Skrzynia: MT
  • Napęd: 4x4
  • Rej: DLB
Adaptacja z wersji 7 osobowej na 6 osobową
« dnia: 26 - Maja - 2026 - 11:24:55 »
Witam posiadam VW Sharana 2012r w oryginalnej wersji 7 osobowej.
Witam potrzebuje zamontować w środkowym rzędzie zamiast 3 foteli 2 fotele z wersji 6 osobowej z podłokietnikami w związku z przewozem osoby niepełnosprawnej. Tutaj rodzi się pytanie czy po demontażu środkowego fotela drugiego rzędu da się zamontować w rynienki 2 fotele z wersji 6-osobowej z podłokietnikami i czy podłokietniki nie spowodują problemów z zamknięciem drzwi suwanych bo zwróciłem uwagę, że w oryginalnej wersji 6-osobowej fotele są zamontowane bardziej do środka auta.
Ma ktoś jakieś informacje na ten temat Z góry dzięki za info Pozdrawiam Wszystkich
 

Tagi wątku: