Autor Wątek: MULTIMEDIA - Passat B8  (Przeczytany 68 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Mario-39

  • :: TrendLine
  • Wiadomości: 14
  • VW: Golf VII FL
  • Silnik: 1.6 TDI
  • Moc: 115 KM
  • Skrzynia: MT-5
  • Napęd: FWD
  • Rej: WE
MULTIMEDIA - Passat B8
« dnia: 26 - Maja - 2026 - 09:10:14 »
Witam.
Czy ktoś z kolegów ogarniał temat wymiany ekranu multimedialnego (nawigacja)?
W Passacie 2023 Business (po lifcie)wersja standardowa to 6,5". W necie znalazłem info, że były dostępne 3 wersje, ale nie mogę znaleźć auta z większym ekranem. Na Alliexpres są dostępne chińskie wersje, ale mam obawy co do kompatybilności.
Czy możliwa jest wymiana na większy model i czy po tym trzeba ingerować w oprogramowanie komputera?
Proszę o info.
 

Tagi wątku: