Witam.
Czy ktoś z kolegów ogarniał temat wymiany ekranu multimedialnego (nawigacja)?
W Passacie 2023 Business (po lifcie)wersja standardowa to 6,5". W necie znalazłem info, że były dostępne 3 wersje, ale nie mogę znaleźć auta z większym ekranem. Na Alliexpres są dostępne chińskie wersje, ale mam obawy co do kompatybilności.
Czy możliwa jest wymiana na większy model i czy po tym trzeba ingerować w oprogramowanie komputera?
Proszę o info.