Witajcie.
Mam problem z VW T5 2.0 TDI 180 KM, DSG DQ500 z 2013 roku. Przebieg: 270 000 km.
Niedawno wymieniłem olej w skrzyni biegów i po wymianie zaczęły się problemy z szarpaniem przy ruszaniu, przy redukcji z 4 na 3 oraz na wstecznym po puszczeniu hamulca auto bardzo leniwie rusza i rozłącza bieg.
Wszystko dzieje się na rozgrzanym oleju na zimnym jedzie okej.
Przed wymianą oleju nie miałem zastrzeżeń do pracy skrzyni biegów.
Co poszło nie tak?
Może miał ktoś podobny przypadek?
Dodam tylko że wydaje mi się że przy wymianie zleciało mi mało oleju ok. 4 litrów. uzupełniłem około 6 litrów.
Skrzynia po mimo mniejszej ilości oleju, pracowała bardzo płynnie.