Autor Wątek: OŚWIETLENIE ROBOCZE - do pracy przy samochodzie.  (Przeczytany 1093 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline oczko

  • :: StartLine
  • Wiadomości: 2
  • VW: Polo IV
  • Model: Hatchback
  • Silnik: 1.2 ???
  • Kod: AZQ
  • Moc: 64 KM
  • Skrzynia: MT
  • Napęd: FWD
  • Rej: DW
OŚWIETLENIE ROBOCZE - do pracy przy samochodzie.
« dnia: 29 - Października - 2025 - 21:18:07 »
Cześć,
Poszukuję różnych rozwiązań w kwestii doświetlania sobie miejsca pracy.
Używam różnych latarek czołowych, ale to czasami za mało.
Jakieś prace pod autem, które stoi na kobyłkach to dla mnie udręka.
Biorąc pod uwagę fakt, że człowiek coraz starszy - musi mieć jasno  :angry:
Jakiś różne wiszące, magnesowe - godne polecenia, też podpowiedzcie :)
 

Offline bialekmleko

  • clubmen
  • Wiadomości: 356
  • Pomógł: 86
  • VW: Golf VI
  • Silnik: 1.6 TDI
  • Kod: CAYC
  • Moc: 105 KM
  • Skrzynia: MT
  • Napęd: 4x4
  • Rej: N
Odp: OŚWIETLENIE ROBOCZE - do pracy przy samochodzie.
« Odpowiedź #1 dnia: 09 - Listopada - 2025 - 15:54:06 »
Kiedyś u mnie w pracy wyrzucali takie lampki bo baterie już nie trzymały napięcia:


https://nationalpowertools.com.au/product/new-hitachi-lantern-14-4v-18v-ub18dl-bare-suits-post-type-battery-ebm1830-etcto spytałem czy mogę wziąć. Dokupiłem zamienniki akumulatorów i działają ale czasami doświetlam sobie takim ledem z Jula
https://www.jula.pl/catalog/elektryka-i-oswietlenie/oswietlenie/oswietlenie-robocze-c020100/lampy-robocze/lampa-robocza-led-akumulatorowa-018799/
Golf 1.6 TDI  (sweterek) / Tiguan 2.0 TDI / Renault ZOE - elektryk (reniferek)
 

Offline pretor

  • administrator
  • Wiadomości: 6654
  • Pomógł: 1837
    • VW Club Polska
  • VW: Tiguan I
  • Model: SUV
  • Wersja: Sport&Style
  • Silnik: 2.0 TDI
  • Kod: CBAB
  • Moc: 140 KM
  • Skrzynia: MT-6
  • Napęd: 4x4
  • Rej: OK
Odp: OŚWIETLENIE ROBOCZE - do pracy przy samochodzie.
« Odpowiedź #2 dnia: 10 - Listopada - 2025 - 13:43:32 »
Od jakichś 5-7 lat, posiadam taki dość kompaktowy zestaw:












Duża lampa jest dość kompaktowa i pod samochodem mieści się dosłownie wszędzie a mała to już sama klasa w sobie.
Co ciekawe: tą małą lampkę znalazłem w śniegu przy dystrybutorze w DE, podczas tankowania a najlepsze było to, że ona była jeszcze w opakowaniu, tak jakby co dopiero kupiona.
Pewnie nigdy bym na nią nie zwrócił uwagi, ze względu na jej niewielką wielkość (porównywalna z grubym Eddingiem 300) ale to co potrafi ta lampka, przeszło moje najśmielsze wyobrażenia: mała, rozkładana, magnes na końcu "cyrkla", 2 źródła światła z 2 różnymi poziomami świecenia, spora wodoodporność (regularnie, po każdej brudnej robocie, myta wodą z płynem do naczyń, pod bieżącą gorącą wodą) i czas świecenia 2-3 godzin.
Jako minus, wskazałbym jej dość wysoką cenę ale porównując ją do do identycznej z wyglądu ale 2-3 krotnie większej, lampy warsztatowej z Lidla - to ten mały SCANGRIP jest takim sportowym Mercedesem a ta z Lidla, to kloc typu Wartburg. Niby obydwie świecą i mają prawie identyczne funkcje ale komfort użytkowania jak w powyższym porównaniu  ;)

PS. Nie wiem co na obudowie oznacza symbol młotka ale jako młotka jeszcze jej nie wykorzystywałem  :evilmrgrin:

Dodano:  16 - Maja - 2026  -  12:46:38
Symbol młotka na obudowie profesjonalnej latarki warsztatowej SCANGRIP UNIPEN oznacza klasę odporności mechanicznej na uderzenia (tzw. kod IK).
W przypadku modelu UNIPEN, często obok ikony młotka znajduje się oznaczenie IK07.

Co dokładnie oznacza ten symbol?

:dotblue: Wysoka odporność na upadki: Klasa IK07 gwarantuje, że obudowa latarki wytrzyma bezpośrednie uderzenie o energii do 2 dżuli (J). W praktyce oznacza to odporność na upadek obiektu o wadze 500 g z wysokości 40 cm wprost na obudowę.

:dotblue: Przeznaczenie do trudnych warunków: Konstrukcja została zaprojektowana z myślą o pracy w wymagającym środowisku warsztatowym. Przypadkowe upuszczenie latarki na betonową posadzkę lub uderzenie jej narzędziem nie spowoduje pęknięcia obudowy ani uszkodzenia elektroniki.

 
Podziękował: ant327

Tagi wątku: