1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Strona główna
Forum
Zaloguj się
Rejestracja
Forum VW Club Polska - grupa VAG
FORUM OGÓLNE
VW Life
Hyde-Park
F1 - wyścigi - oglądacie ?
« poprzedni
następny »
Strony:
1
...
6
7
8
9
[
10
]
Do dołu
Autor
Wątek: F1 - wyścigi - oglądacie ? (Przeczytany 55220 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
pretor
administrator
Wiadomości: 6654
Pomógł: 1839
VW: Tiguan I
Model: SUV
Wersja: Sport&Style
Silnik: 2.0 TDI
Kod: CBAB
Moc: 140 KM
Skrzynia: MT-6
Napęd: 4x4
Rej: OK
Odp: F1 - wyścigi - oglądacie ?
«
Odpowiedź #225 dnia:
24 - Maja - 2026 - 09:45:25 »
GP Kanady 2026 - wyniki
Sprint:
Dodano: 25 - Maja - 2026 - 15:43:45
Wyścig:
Zapisane
Podziękował:
bocuch5s
,
src
doggie
Clubowicz
Wiadomości: 5926
Pomógł: 1114
Marka: Cupra
Model: Formentor
Wersja: Sport
Silnik: 1.5 TSI
Kod: DPCA
Moc: 175 KM
Skrzynia: DSG-7
Napęd: FWD
Rej: GKA
Odp: F1 - wyścigi - oglądacie ?
«
Odpowiedź #226 dnia:
27 - Maja - 2026 - 11:30:49 »
Fajny wyścig, dużo się działo jak na realia F1
Zapisane
pretor
administrator
Wiadomości: 6654
Pomógł: 1839
VW: Tiguan I
Model: SUV
Wersja: Sport&Style
Silnik: 2.0 TDI
Kod: CBAB
Moc: 140 KM
Skrzynia: MT-6
Napęd: 4x4
Rej: OK
Odp: F1 - wyścigi - oglądacie ?
«
Odpowiedź #227 dnia:
01 - Czerwca - 2026 - 23:26:03 »
Ciekawostka
Zapisane
Podziękował:
src
doggie
Clubowicz
Wiadomości: 5926
Pomógł: 1114
Marka: Cupra
Model: Formentor
Wersja: Sport
Silnik: 1.5 TSI
Kod: DPCA
Moc: 175 KM
Skrzynia: DSG-7
Napęd: FWD
Rej: GKA
Odp: F1 - wyścigi - oglądacie ?
«
Odpowiedź #228 dnia:
02 - Czerwca - 2026 - 12:32:27 »
Ale z jakiego względu ciekawostka? Przecież to z gry jest.
Zapisane
src
Clubowicz
Wiadomości: 217
Pomógł: 162
VW: Passat B4
Silnik: 2.0 Digifa
Kod: 2E
Moc: 115 KM
Skrzynia: MT
Napęd: FWD
Rej: SRC
F1 - GP Monako
«
Odpowiedź #229 dnia:
03 - Czerwca - 2026 - 11:20:12 »
Nadchodzi GP Monako 2026
05.06.2026
13.30 - 1-trening
17.00 - 2-trening
06.06.2026
12.30 - 3-trening
16.00 - kwalifikacje
07.06.2026
15.00 - wyścig
Zapisane
Podziękował:
pretor
Strony:
1
...
6
7
8
9
[
10
]
Do góry
« poprzedni
następny »
Tagi wątku:
Forum VW Club Polska - grupa VAG
FORUM OGÓLNE
VW Life
Hyde-Park
F1 - wyścigi - oglądacie ?
Wystąpił błąd podczas dziękowania
Dziękując...