Witam.
Czy ktoś może mi doradzić w kwestii wyboru przednich tarcz i klocków do Golfa VIII 2.0 TSI 245 KM z 2020 roku ?
Obecnie jeszcze są oryginalne hamulce ale musze już myśleć o wymianie przed wakacjami.
Mam na oku klocki Brembo Xtra i teraz zastanawiam się czy kupić standardowe tarcze pełne czy może jakieś nacinane/nawiercane?
Tarcze są 340mm jeżeli ma to jakieś znaczenia a auto jest użytkowane normalnie, w 90% codziennie po mieście.
Za ok 800zł wychodzi mi komplet tarcze podstawowe Brembo 09.C306.11 oraz klocki Brembo P 85 144X.
Będzie OK taki zestaw?