41
Turystyka i hobby / Odp: WAKACJE - gdzie byliście i gdzie wyjeżdżacie ?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez PiotrWie dnia 04 - Czerwca - 2026 - 20:29:31 »Ostatnim miejscem na ten wyjazd jest Eubea - część najbardziej południowa. Nie spodziewaliśmy się tutaj takiej ilości wąwozów z całorocznymi strumieniami - o czym świadczą wielkie platany i dęby. Dotarliśmy też do "smoczych domów" starożytnych budowli z tak ogromnych głazów że uważano że tylko smoki mogły je zbudować. W sobotę ruszamy do Polski - tu już robi się za gorąco, jedyne co da się robić to plaża z częstymi kąpielami. Ale planujemy wrócić we wrześniu



Wysłane z mojego RMX5051 przy użyciu Tapatalka



Wysłane z mojego RMX5051 przy użyciu Tapatalka

Ostatnie wiadomości




