21
ABC Techniczne / Odp: WYPOSAŻENIE FABRYCZNE - podajesz nr VIN i dostajesz listę w PDF - CZYTAJ POSTA Nr 1
« Ostatnia wiadomość wysłana przez doggie dnia 09 - Czerwca - 2026 - 17:57:45 »WAUZZZF4XRA040635W załączniku
|
21
ABC Techniczne / Odp: WYPOSAŻENIE FABRYCZNE - podajesz nr VIN i dostajesz listę w PDF - CZYTAJ POSTA Nr 1« Ostatnia wiadomość wysłana przez doggie dnia 09 - Czerwca - 2026 - 17:57:45 »WAUZZZF4XRA040635W załączniku 22
Karoseria/lakier / Odp: KOD LAKIERU - według nr VIN« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kubsekt dnia 09 - Czerwca - 2026 - 14:42:31 »Nr VIN: WVWZZZ3BZVP016488
Z góry wielkie dzięki. 23
ABC Techniczne / Odp: WYPOSAŻENIE FABRYCZNE - podajesz nr VIN i dostajesz listę w PDF - CZYTAJ POSTA Nr 1« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mario-39 dnia 09 - Czerwca - 2026 - 12:55:20 »Witam.
Audi a4 b9 Nr VIN: WAUZZZF4XRA040635 24
Polo IV / 1.6 MPI (BTS) - stuki w silniku« Ostatnia wiadomość wysłana przez Moneczek dnia 08 - Czerwca - 2026 - 12:28:41 »Witam.
Posiadam Polo IV 1.6 MPI 105 KM [BTS] z 2008 roku, przebieg 203 000 km. Ostatnio podczas trasy auto zaczęło głośno i rytmicznie stukać. Zakładam że mogą być to popychacze hydrauliczne bądź wałek. Słyszałem że demontaż pokrywy zaworów jest problematyczny (trzeba ściągać rozrząd). Jeden mechanik powiedział że jeśli chce tym autem przejeździć maksymalnie 3 miesiące to ma mam się nie przejmować. Pytanie brzmi czy warto się za to zabierać, czy zacząć szukać nowego samochodu. 25
Przywitalnia / Odp: WITAMY na VW Club Polska [2026]« Ostatnia wiadomość wysłana przez Moneczek dnia 08 - Czerwca - 2026 - 12:20:16 »Uszanowanie,
Jestem posiadaczem Polo 9n3 2008r z silnikiem 1.6mpi. Pozdrawiam dumnych posiadaczy VW. 26
Hyde-Park / Odp: F1 - wyścigi - oglądacie ?« Ostatnia wiadomość wysłana przez pretor dnia 08 - Czerwca - 2026 - 09:41:27 »GP Monako 2026 - wyniki
![]() Kwalifikacje do samego końca trzymały napięcie a ich wynik zapowiadał spore emocje. Start do wyścigu pełen emocji ale reszta wyścigu do 66/67 okrążenia niestety wiało nudą. Po pechowym dla Leclerca zakręcie i rozbiciu bolidu, mieliśmy czerwona flagę i zjazd do boksów, bo okazało się że asfalt na pechowym zakręcie kruszy się i zagraża bezpieczeństwu. Po restarcie z pól startowych, przez ostanie 10 okrążeń działo się tak dużo, że nie da się tego opisać jednym zdaniem. Końcówka wyścigu - rewelacja! 27
Przywitalnia / Odp: WITAMY na VW Club Polska [2026]« Ostatnia wiadomość wysłana przez gosik_vw dnia 07 - Czerwca - 2026 - 20:56:45 »Witajcie
![]() 28
Przywitalnia / Odp: WITAMY na VW Club Polska [2026]« Ostatnia wiadomość wysłana przez ZdzislawW dnia 07 - Czerwca - 2026 - 12:58:04 »Dzień Dobry
Od 01.06 stałem się posiadaczem nowego Tiguana plug in. Auto pozytywnie mnie zaskoczyło. Przesiadłem się z Peugeota 508 SWGT 2019r. Przepaść. Pozdrawiam wszystkich, proszę o wyrozumiałość. 29
Tiguan II / Odp: KLAPA BAGAŻNIKA - diagnostyka awarii« Ostatnia wiadomość wysłana przez Frodo dnia 06 - Czerwca - 2026 - 17:23:13 »przedmuchanie gniazdJeśli taki lub podobny problem, to po tym dobrze potraktować preparatem do czyszczenia styków takim jak "Kontakt S" - rozmiar 60 ml za 10 PLN wystarczy na wiele zastosowań. 30
Tiguan II / Odp: KLAPA BAGAŻNIKA - diagnostyka awarii« Ostatnia wiadomość wysłana przez omen dnia 06 - Czerwca - 2026 - 13:15:36 »U mnie pomoglo wypięcie tych dwóch kostek i przedmuchanie gniazd z akumulatorowej pompki. Pompka raczej do roweru niż kompresor, ale pomogło.
PS.1. może komuś się przyda, aby się nie szarpać: Kostki/wtyczki wypina i naciskając dzyndzołek/przycisk tuż nad kablami i wyciąga się całą czarną część. Zamontowany do zderzaka zostaje bialy moduł. Najlepiej wcześniej dopchnąć wtyczkę na maxa aby zluzować zatrzask. PS.2. wreszcie przydała się dziura na hak. Mam zderzaki offroad i dużo bardziej to wszystko zabudowane niż u kolegi Igorz-a. Jedyny sposób to wsadzić rękę w dziurę w środku zderzaka i sięgnąć w stronę prawej strony zderzaka, już wewnątrz. |