Forum VW Club Polska - grupa VAG
Menu forum
Forum
Szukaj
Regulamin
ClubZone
Poradniki
Kontakt
Giełda
Profil
PW
W A R S Z T A T
Amarok
Arteon
Beetle
Bora
Caddy
Corrado
Crafter
ElektroVWóz
Eos
Fox
Golf
Jetta
LT
Lupo
Passat
Phaeton
Polo
Routan
Scirocco
Sharan
Touran
Transporter
Taigo
Taos
T-Cross
T-Roc
Tiguan
Tayron
Touareg
Vento
Up
XL1
Jesteś organizatorem zlotu lub spotu? Napisz o tym na forum!
KLAPA BAGAŻNIKA - diagnostyka awarii
wysłana przez
omen
[
Dzisiaj
o 13:15:36]
STACJE PALIW - paliwo drożeje/tanieje
wysłana przez
pretor
[
Wczoraj
o 16:21:21]
1.5 TSI EA211 - polecany czy odradzany?
wysłana przez
doggie
[
Wczoraj
o 14:42:27]
4Motion - drgania przy wyższych prędkościach pod obciążeniem
wysłana przez
tomnaj84
[
Wczoraj
o 13:03:06]
WAKACJE - gdzie byliście i gdzie wyjeżdżacie ?
wysłana przez
PiotrWie
[ 04 - Czerwca - 2026 - 20:29:31 ]
F1 - wyścigi - oglądacie ?
wysłana przez
src
[ 03 - Czerwca - 2026 - 11:20:12 ]
HAMULCE-TARCZE-KLOCKI - Golf VIII (temat zbiorczy)
wysłana przez
doggie
[ 01 - Czerwca - 2026 - 08:57:18 ]
PAS BEZPIECZEŃSTWA - uszkodzony przez klamrę pasa
wysłana przez
Michu_T2
[ 31 - Maja - 2026 - 14:33:58 ]
TUTORIAL - czyli Zrób To Sam w swoim Caddy III/IV
wysłana przez
pretor
[ 31 - Maja - 2026 - 11:48:02 ]
DQ500 - wyrzuca wsteczny po wymianie oleju
wysłana przez
tomnaj84
[ 29 - Maja - 2026 - 23:31:22 ]
INTERNET w domu - z czego korzystacie i który polecacie ?
wysłana przez
pretor
[ 29 - Maja - 2026 - 11:20:22 ]
Grzechotka z obrotową rękojeścią
wysłana przez
Frodo
[ 28 - Maja - 2026 - 21:36:31 ]
HAK HOLOWNICZY - wybór, montaż, kodowanie - problemy [Tiguan II]
wysłana przez
Artur-r
[ 28 - Maja - 2026 - 20:19:00 ]
1.6 TDI - problem z pierwszym cylindrem
wysłana przez
swienty
[ 28 - Maja - 2026 - 12:06:32 ]
Klucz do odpowietrzania hamulców
wysłana przez
pretor
[ 27 - Maja - 2026 - 17:44:06 ]
ID.3 Neo
ID. Cross
ID. Polo
T-Roc II
T7 Multivan
Tayron
Tiguan III