1
Tiguan II / Odp: KLAPA BAGAŻNIKA - diagnostyka awarii
« Ostatnia wiadomość wysłana przez omen dnia Dzisiaj o 13:15:36 »U mnie pomoglo wypięcie tych dwóch kostek i przedmuchanie gniazd z akumulatorowej pompki. Pompka raczej do roweru niż kompresor, ale pomogło.
PS.1. może komuś się przyda, aby się nie szarpać:
Kostki/wtyczki wypina i naciskając dzyndzołek/przycisk tuż nad kablami i wyciąga się całą czarną część. Zamontowany do zderzaka zostaje bialy moduł.
Najlepiej wcześniej dopchnąć wtyczkę na maxa aby zluzować zatrzask.
PS.2. wreszcie przydała się dziura na hak. Mam zderzaki offroad i dużo bardziej to wszystko zabudowane niż u kolegi Igorz-a.
Jedyny sposób to wsadzić rękę w dziurę w środku zderzaka i sięgnąć w stronę prawej strony zderzaka, już wewnątrz.
PS.1. może komuś się przyda, aby się nie szarpać:
Kostki/wtyczki wypina i naciskając dzyndzołek/przycisk tuż nad kablami i wyciąga się całą czarną część. Zamontowany do zderzaka zostaje bialy moduł.
Najlepiej wcześniej dopchnąć wtyczkę na maxa aby zluzować zatrzask.
PS.2. wreszcie przydała się dziura na hak. Mam zderzaki offroad i dużo bardziej to wszystko zabudowane niż u kolegi Igorz-a.
Jedyny sposób to wsadzić rękę w dziurę w środku zderzaka i sięgnąć w stronę prawej strony zderzaka, już wewnątrz.

Ostatnie wiadomości


