Regulamin rejestracji

Rejestracja na forum VW Club Polska

Rejestrując się akceptujesz Regulamin i zobowiązujesz się do jego przestrzegania! Rejestracja, wymaga podania poprawnego i aktywnego adresu e-mail a także prawdziwej daty urodzin. Tym samym zgadzasz się otrzymywać wiadomości z adresu forum, zawierające powiadomienia, informacje. Adresy e-mail nie są udostępniane innym podmiotom gospodarczym! Na forum nie tolerujemy SPAMU w żadnej postaci, więc każdy kto narusza regulamin forum - narażony jest na naszą ostrą reakcję!

Jeśli zgadzasz się na powyższe, zaznacz pole "Akceptuję" i przejdź do dalszej części rejestracji. Jeśli zaś nie zgadzasz się i chciałbyś anulować rejestrację, kliknij ANULUJE, aby powrócić do głównej strony forum.

Nad poprawnością przestrzegania zasad czuwają moderatorzy forum VW Club Polska. Mają Oni prawo do edycji/usuwania lub zamykania - dowolnej wiadomości lub wątku, bez podania przyczyny.

Wszystkie wypowiedzi wyrażają punkt widzenia ich autora, zatem właściciel forum VW Club Polska i moderatorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za zawartość wysyłanych przez Ciebie wiadomości.