Regulamin rejestracji

Rejestracja na forum VW Club Polska

Rejestrując się akceptujesz Regulamin i zobowiązujesz się do jego przestrzegania! Rejestracja wymaga podania poprawnego i aktywnego adresu e-mail. Tym samym zgadzasz się otrzymywać wiadomości z adresu forum, zawierające powiadomienia, informacje. Adresy e-mail nie są udostępniane innym podmiotom gospodarczym! Na forum nie tolerujemy SPAMU w żadnej postaci, więc każdy kto narusza regulamin forum - narażony jest na naszą ostrą reakcję!

Jeśli zgadzasz się na powyższe, zaznacz pole "Akceptuję" i przejdź do dalszej części rejestracji. Jeśli zaś nie zgadzasz się i chciałbyś anulować rejestrację, kliknij ANULUJE, aby powrócić do głównej strony forum.

Nad poprawnością przestrzegania zasad czuwają moderatorzy forum VW Club Polska. Mają oni prawo do usuwania, zmiany, przenoszenia lub zamykania dowolnej wiadomości lub wątku bez podania przyczyny.

Wszystkie wypowiedzi wyrażają punkt widzenia ich autora, zatem właściciel forum VW Club Polska i moderatorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za zawartość wysyłanych przez Ciebie wiadomości.