Polityka Prywatności

Ogólne rozporządzenie o ochronie danych - 2018 (GDPR/RODO)

Niniejsza polityka prywatności określa, w jaki sposób VW Club Polska chroni wszelkie informacje, które podajesz podczas rejestracji i w czasie korzystania ze strony.
Tym samym portal VW Club Polska zobowiązuje się do zapewnienia ochrony Twojej prywatności.
Jeśli poprosimy Cię o podanie pewnych informacji, dzięki którym będziesz mógł identyfikować się podczas korzystania z tej witryny, możesz mieć pewność, że będzie ona używana tylko zgodnie z niniejszą polityką prywatności.

Informacje dotyczące Twojego konta na VW Club Polska chronione są przez prawa dotyczące ochrony danych obowiązujące w kraju, który nas obsługuje.

Jakie informacje o Tobie gromadzimy?
Podczas korzystania z portalu, możemy zbierać następujące informacje:
- nazwa Użytkownika (nick)
- adres e-mail
- data urodzenia
- adres IP
- inne dane, które mogą pośrednio lub bezpośrednio, zidentyfikować Ciebie.

Wszelkie informacje wykraczające poza nazwę użytkownika, hasło i adres e-mail wymagane przez VW Club Polska podczas procesu rejestracji są obowiązkowe lub opcjonalne, według uznania VW Club Polska. We wszystkich przypadkach masz opcję wyświetlania informacji na swoim koncie.
Ponadto na swoim koncie możesz włączyć/wyłączyć, automatyczne wysyłanie powiadomień e-mail a także widzialność twojego adresu e-mail.

Administratorem danych osobowych jest VW Club Polska.
Kontakt z administracją w celu zmiany danych, lub też prawa do bycia zapomnianym - prosimy kierować:
- drogą mailową na adres: admin@vw-clubpolska.pl,
- za pomocą sytemu prywatnych wiadomości [PW] do: @pretor

Jak wykorzystujemy gromadzone przez Nas informacje?
Zbierane informacje służą nam do:
- optymalizowania usług,
- przeprowadzania statystyk witryny,
- poprawiania funkcjonalności portalu i forum,
- wysyłania okolicznościowych e-maili, dotyczących urodzin, ofert specjalnych lub innych informacji, które mogą dla Ciebie być interesujące.

Dzielenie się danymi z zaufanymi stronami trzecimi.
Możemy udostępniać Twoje dane osobowe stronom trzecim, z którymi współpracujemy, aby umożliwić Ci integrację swoich usług z naszymi własnymi usługami oraz z zaufanymi zewnętrznymi dostawcami usług, jeśli jest to niezbędne do świadczenia usług w naszym imieniu, takich jak:
- korzystanie z aplikacji Tapatalk,
- serwowanie reklam na forum,
- analizy naszych usług i danych demograficznych.

Jak przechowujemy i zabezpieczamy zbierane informacje?
Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje informacje były bezpieczne aby zapobiec nieuprawnionemu dostępowi lub ujawnieniu, wprowadziliśmy odpowiednie fizyczne, elektroniczne i zarządcze procedury w celu zabezpieczenia informacji, które zbieramy online.

Żaden system bezpieczeństwa nie jest jednak nieprzepuszczalny i ze względu na charakter Internetu, nie możemy zagwarantować, że dane, podczas transmisji przez Internet lub podczas przechowywania w naszych systemach lub w inny sposób pod naszą opieką, są absolutnie bezpieczne przed wykradzeniem ich przez innych.

Zgodność z regulacjami prawnymi i egzekwowaniem prawa.
Współpracujemy z urzędami państwowymi i organami ścigania oraz podmiotami prywatnymi w celu egzekwowania i przestrzegania prawa. Możemy ujawnić urzędom państwowym, organom ścigania lub podmiotom prywatnym, wszelkie informacje na twój temat, aby odpowiedzieć na roszczenia i proces sądowy (takie jak wezwania do sądu), w celu ochrony naszej własności i praw lub własność i prawa osób trzecich, w celu ochrony bezpieczeństwa publicznego lub jakiejkolwiek osoby, lub w celu zapobiegania lub zaprzestania działalności uważanej za nielegalną lub niezgodną z prawem.

Kontakt z VW Club Polska
Możemy skontaktować się z Tobą:
- za pomocą sytemu prywatnych wiadomości [PW],
- adresu e-mail,
- ofertami dodatkowych usług, jeśli wyrażasz na to zgodę lub gdy są dozwolone w oparciu o uzasadnione interesy,

Twoje ustawienia Polityki Prywatności.
W zależności od swoich preferencji, możesz edytować ustawienia subskrypcji w zakresie otrzymywania wiadomości od VW Club Polska, logując się na konto i wchodząc na swój Profil / Powiadomienia.

Przekazywanie danych osobowych za granicę.
Jeśli korzystasz z naszych usług z kraju innego niż kraj, w którym znajdują się nasze serwery, Twoja komunikacja z nami może spowodować przeniesienie Twoich danych osobowych przez granice międzynarodowe.

Linki do innych stron internetowych.
Nasza strona internetowa może zawierać linki do innych stron internetowych, jednak przy wykorzystaniu tych linków do opuszczenia naszej witryny, należy pamiętać, że nie mamy żadnej kontroli nad inną witryną. W związku z tym nie możemy ponosić odpowiedzialności za ochronę i prywatność jakichkolwiek informacji dostarczanych podczas odwiedzania takich stron, a takie witryny nie podlegają niniejszej polityce prywatności. Powinieneś zachować ostrożność i zapoznać się z polityką prywatności obowiązującą na danej stronie internetowej.

Kontrolowanie twoich danych osobowych
Nie będziemy sprzedawać, dystrybuować ani dzierżawić Twoich danych osobowych stronom trzecim, chyba że otrzymamy Twoją zgodę lub wymagane jest to prawem.
Możesz poprosić o szczegółowe informacje na temat danych osobowych, które posiadamy o Tobie, odwiedzając Twój profil / Modyfikuj profil / Eksportuj dane.
Jeśli uważasz, że informacje uzyskane o Tobie, są nieprawidłowe lub niekompletne, napisz do nas tak szybko, jak to możliwe.
Każdą informację uznaną za nieprawidłową, postaramy się jak najszybciej edytować i poprawić.

Jeśli masz pytania dotyczące ochrony prywatności, to skontaktuj się z nami pod adresem admin@vw-clubpolska.pl

VW Club Polska może zmieniać swoją Politykę Prywatności, aktualizując treść na tej stronie.
Aktualna Polityka Prywatności obowiązuje od 31 maja 2018 roku.