Autor Wątek: Wymiana pompy ABS - pomoc przy kodowaniu, czujnik g201  (Przeczytany 207 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Deejaay37

• Nowy
  • Auto: Seat
  • Model: Leon
  • Silnik: 2.0 TDI
  • Kod: BMX
  • Moc: 130 KM
  • Napęd: FWD
Wymiana pompy ABS - pomoc przy kodowaniu, czujnik g201
« dnia: 29 - Lipiec - 2018 - 07:47:23 »
Witam ponowie experci
Sprawa wygląda tak, trochę próbuje diagnozowac i próbować naprawiać, sprawa ma się pompy ABS, posiadam Leona 1p 2.0 tdi 2006r i od momentu jak kupiłem go, swieciala kontrolka trakcji, ogólnie trochę przesiaduje w kwesti diagnostyki vagiem, ale sprawa wydawała mi się prosta, błąd w ABS 01435 czujnik g201. W pomiarach pokazuje 213barow bez dotknięcia przezemnie, byłem przekonany wymiana pompy, gdzieś tam po drodze poczytałem że może na sterowniku zimne luty, wymiana na stykach cyny więc kupiłem że 50zl okazja pompę z takim samym sterownikiem przypuszczałem że też będzie uszkodzona ale chciałem podmienić a żeby otworzyć sterownik jednej i spojrzeć na płytkę sterownika, jestem po wymianie pompy, i tak czujnik g201 dalej 213barow, wszystko ok adaptacje g84 g200 i problem z czujnikem g201, ale tak się zastanawiam czemu nagle tyle samo barów identycznie co na moim, choć sterownik taki sam ale pompa na sterowniku inne numery, czy ja może mam złe kodowanie, chciałem zaznaczyć że w kodowaniu pompy użyłem tych samych numerow

Auto: leon 1p 2006r 2.0tdi 130km

Tagi wątku: