Autor Wątek: Podziękowania - różne  (Przeczytany 3034 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Stefano

• Amator
  • Auto: Sharan I FL
  • Silnik: 1.9 TDI PD
  • Moc: 115 KM
  • Napęd: FWD
Podziękowania - różne
« dnia: 18 - Lipiec - 2016 - 23:33:39 »
Cytat: Stefano
SZUKAM POMOCY FORUMOWICZÓW Z OKOLIC TRÓJMIASTA.

Otóż moja pociecha jest na urlopie w Polsce i wybrała się z koleżanka nad morze, jest w okolicy Gdyni. Jutro ma wracać do Stalowej Woli, ale ma problem z samochodem. Auto to Seat Cordoba IV z silnikiem 131 PS, ASZ. Okazuje się że płynu nie ma w zbiorniczku wyrównawczym. Po dolaniu wczoraj sądziliśmy, że będzie ok, lecz dalej jest problem bo po przejechaniu małych odcinków gubi dalej płyn. Oleju nie przybywa, korek nie ma majonezu, nie ma ciśnienia w zbiorniczku wyrównawczym, nie przybywa oleju. Czyli chyba nie głowica, nie chłodniczka oleju. Musi być jakiś wyciek na wężach, ale pod autem nie widać, bo ostatnio dość mocno w tych okolicach padało. Teraz nie pada, jest dobra pogada, ale córka dzisiaj nie jeździła autem, jest sobota i warsztaty pozamykane. Wyjeżdżają jutro wieczorem.
Aby mogły dojechać 600 km, może trzeba porostu zmienić tylko opaskę lub uszczelnić węża. Oby.
Czy ktoś z okolic trójmiasta, lub przebywający tam urlopowicz z forum mógłby pomóc dziewczynom, oczywiście jeśli na tym się zna.
Będę wdzięczny.
Pozdrawiam i czekam na odzew.

SPRAWA JUŻ ZAŁATWIONA !

Skopiowałem tutaj ta moją prośbę z innego forum tylko po to aby podziękować koledze @andrew7800 za pośrednictwo, a przede wszystkim koledze @Gulasz z tego forum za naprawdę profesjonalną pomoc, jakiej udzielił dziewczynom.

Otóż ten kolega wczoraj, pomimo niedzieli, poświecił swój czas i naprawił auto, znalazł oczywiście przyczynę wycieku, usterkę. Był upał, centrum Sopotu, parking, podniósł auto, obejrzał dół i potrafił zlokalizować groźny wyciek na wężach do nagrzewnicy. Zrobił tam obejscie wstawił kawałek króćca i dziewczyny mogły bezpiecznie pomykać do domku. Jazda z takim wyciekiem mogła by sie  skończyć ugotowaniem silnika, bo jak to kobitki nie będą raczej patrzeć na wskaźnik temperatury, czy dolewać co chwilę płyn.

Jestem jako rodzić, bardzo wdzięczny i zobowiązany temu koledze i dlatego wstawiłem tutaj na tym forum powyższy tekst, bo tu działa nasz dobroczyńca i piszę może nieudolnie, ale coś a'la list pochwalny dla kolegi @Gulasz.

Złoty dobry człowiek, nic dodać nic ująć. Zrobił profesjonalną robotę, za co bardzo, ale to bardzo mu jestem wdzięczny. Super szpec, fajnie że jest taki człowiek na tym forum.
Pozdrawiam serdecznie, Janusz.

Prośba do Admina, aby może podwiesił na jakiś czas wyżej ten post, by odwiedzający forum od razu dowiedzieli się jakiego tu mamy ASA.

Offline andrew7800

• Moderator
  • Silnik: 2.0 TDI PD
  • Kod: BRT
  • Moc: 160 KM
Odp: Gulasz - Podziękowanie dla kolegi za udzieloną pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: 19 - Lipiec - 2016 - 00:39:41 »
Też się dołączę do podziękowania koledze Gulasz. Wystarczyło wysłać wiadomość że ktoś potrzebuje pomocy w okolicy a migiem się tym zajął. Szacunek kolego z mojej strony. :vw-good-club:

Offline Gulasz

• Master
  • Auto: Touareg I
  • Silnik: 1.9 TD
  • Kod: AHH
  • Moc: 90 KM
« Odpowiedź #2 dnia: 19 - Lipiec - 2016 - 06:29:46 »
Normalnie aż strzeliłem buraka. Podziękowania jakbym co najmniej zrobił remont kapitalny silnika w terenie (a to taki mały drobiazg).
Czy kobitki szczęśliwie dojechały?
Bo to jest najważniejsze w tym wszystkim.

Offline pretor

• Administrator
  • Auto: Sharan I
  • Silnik: 1.9 TDi VP
  • Kod: AFN
  • Moc: 117 KM
« Odpowiedź #3 dnia: 20 - Lipiec - 2016 - 15:19:45 »
Normalnie aż strzeliłem buraka. Podziękowania jakbym co najmniej zrobił remont kapitalny silnika w terenie (a to taki mały drobiazg).
Podziękowania świadczą o wysokiej klasie i kulturze tego który je zamieścił, a Tobie należy się duże piwo i mocny uścisk dłoni...i już się tak nie czerwień bo się to piwo zważy xd

Offline Kristobal

• Pasjonat
  • Auto: Inne
andrew7800 - podziękowania
« Odpowiedź #4 dnia: 15 - Sierpień - 2016 - 21:00:52 »
Chcę podziękować koledze andrew 7800 i jego żonie, że zechcieli  dojechać do nas podczas ostatniego wypadu weekendowego. I nie dość, że zapewnili miłe towarzystwo i moc atrakcji na tratwach, to jeszcze przywieźli ze sobą dobrą pogodę i smakowite podarunki.

Offline andrew7800

• Moderator
Odp: andrew7800 - podziękowania
« Odpowiedź #5 dnia: 15 - Sierpień - 2016 - 22:24:31 »
Krzysiu nie ma za co. ;) Dla takiego towarzystwa było warto wygospodarować czas. My też dziękujemy serdecznie za miłe przyjęcie oraz wspaniale spędzony czas. Wybaczcie że tak krótko ale obowiązki w gospodarstwie wzywały do szarej codzienności.

A co do smakołyków niech idą na zdrowie. ;) Smacznego.

Offline andrew7800

• Moderator
Odp: Podziękowania - różne
« Odpowiedź #6 dnia: 14 - Listopad - 2017 - 20:02:17 »
Dzisiejsze poranne podziękowanie. :D

Śpię sobie w najlepsze jak poranny śpioch ponieważ bardzo późno poszedłem spać. Słyszę dzwonek do drzwi. Otwiera żona i mnie prosi bym wyszedł. Wychodzę i tu zdziwienie. Widzę człowieka któremu w poprzednim tygodniu pomogłem jak miał awarię pojazdu auto laweta. Za pomoc temu Panu nie chciałem pieniędzy bo mi proponował zapłatę. Takie rzeczy robię z potrzeby serca a nie za kasę zwłaszcza ze to osoba z obcego kraju i jest przejazdem przez Polskę. Otóż ten człowiek postanowił podziękować w inny sposób robiąc mi dziś niespodziankę. Przejeżdżając  przez moją miejscowość postanowił się odwdzięczyć.
Oto co mi Przyniósł:

Nie wypadało odmówić by człowiek nie poczuł się obrażony więc przyjąłem tą wdzięczność. Czy dobrze zrobiłem...

Offline Grażyny

• Bywalec
  • Silnik: 1.9 TDI
  • Moc: 110 KM
« Odpowiedź #7 dnia: 14 - Listopad - 2017 - 20:41:39 »
Pewnie się domyślił że zamiast kasy wolisz ,,procenty,, :P .Tylko przed wyjazdem nie łykaj .

Offline pretor

• Administrator
  • Silnik: 1.9 TDi VP
  • Moc: 117 KM
« Odpowiedź #8 dnia: 14 - Listopad - 2017 - 20:44:28 »
No cóż Andrzeju, jakoś z tym :kolejka: i po tym będziesz musiał dalej żyć :P

Offline andrew7800

• Moderator
« Odpowiedź #9 dnia: 14 - Listopad - 2017 - 20:54:35 »
Tylko przed wyjazdem nie łykaj .
Na podwójnym gazie nie jeżdżę. :evilmrgrin:

No cóż Andrzeju, jakoś z tym  i po tym będziesz musiał dalej żyć
Masz rację Artur. Na razie delektuję się tym od lewej  :drinks: a ten mocniejszy od prawej zostawię na inną okazję. ;)

Tagi wątku: smakosz