Autor Wątek: [Polo VI] TERMIN ODBIORU AUTA  (Przeczytany 1207 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Drmscp

• Amator
  • Silnik: 1.2
  • Napęd: FWD
Odp: TERMIN ODBIORU AUTA
« Odpowiedź #25 dnia: 20 - Listopad - 2018 - 01:34:57 »
Jeśli rzeczywiście jest produkowany w RPA, to nawet przy nomen omen pomyślnych prądach nie liczyłbym na dostawe w tym roku. Musiałby prosto z fabryki wjechać na statek i od razu odpłynąć, a nawet wtedy nie byłoby gwarancji, że do salonu dotrze w tym roku. No ale te dostawy tak nie działają niestety. No ale przynajmniej produkcja ci się nie opóźni.

Offline sperou

• Amator
  • Auto: Polo VI
  • Wersja: Comfortline
  • Silnik: 1.0 TSI
  • Moc: 95 KM
« Odpowiedź #26 dnia: 20 - Listopad - 2018 - 09:01:16 »
Straszna lipa. Jeśli faktycznie odbioru w grudniu nie będzie to prawdopodobnie odstąpię od kupna.

Offline sperou

• Amator
« Odpowiedź #27 dnia: 19 - Grudzień - 2018 - 21:26:02 »
Jak tam u was sprawy stoją? Bo mój samochód nie dotrze w tym roku, kto wie czy dojdzie do końca stycznia. Dealer ze swojej strony podjął działania w celu przedłużenia dla mnie promocji pakietu przeglądów. Natomiast ciekawe jak będzie chciał wynagrodzić czekanie ponad pół roku na auto i niedotrzymanie terminu dostawy.  :(

Offline Drmscp

• Amator
« Odpowiedź #28 dnia: 20 - Grudzień - 2018 - 22:39:46 »
U mnie bez zmian, dalej termin produkcji mam w 4. tygodniu 2019 – dzwoniłem do dealera w zeszłym tygodniu. O ile w listopadzie jeszcze starał się mnie udobruchać tym, że mimo wszystko te dodatkowe 2000 rabatu dostanę i że jeszcze mi domówi kołpaki do kół zimowych (pojawiły się w cenniku, a nie było ich gdy zamawiałem we wrześniu), to teraz już tylko wspomniał, że przynajmniej auto już z 2019 będzie. ;-) Także zobaczymy co z tego wyjdzie. Jakbym wiedział, że tyle to potrwa, to bym wziął coś z placu nie patrząc na kolor i dodatkowe wyposażenie mimo, iż bardzo mi zależało na app-connect. Niestety na placach auta go posiadające to były już wersje full wypas za pieniądze dużo większe niż byłbym skłonny dać za Polo. W każdym razie prawie pół roku (jeśli nic się już nie zmieni) czekania na auto z segmentu B to jakieś przegięcie.

Offline Drmscp

• Amator
« Odpowiedź #29 dnia: 08 - Styczeń - 2019 - 09:58:50 »
Zaktualizowane cenniki w konfiguratorach na stronie VW. Z ciekawostek – pojawiło się Polo GTI w wersji z manualną skrzynią. Co do zwykłego Polo – podrożało solidnie. Za moją konfigurację (katalogowo) z września teraz wychodzi 4 000 zł więcej. Więc w sumie jeśli ktoś zamawiał z terminem do końca 2018, a przeskoczyła produkcja na 2019, to zyskał sporo. ;-)

Offline sperou

• Amator
« Odpowiedź #30 dnia: 08 - Styczeń - 2019 - 12:06:57 »
Zaktualizował się też rabat. Obecnie za polo które jest w drodze z rocznika 2018 zapłacimy mniej o 4000 a nie 2000 zł jak było na początku wyprzedaży. Choć to marne pocieszenie.

Offline Drmscp

• Amator
« Odpowiedź #31 dnia: 08 - Styczeń - 2019 - 12:24:11 »
Nie no, 4000 zł przy tej cenie samochodu, to już całkiem w porządku rabat, a jeśli się coś urwało dodatkowo od dealera, to już w ogóle. Ja natomiast wiem, że na pewno już nic nie wyciągnę dodatkowo za opóźnienia skoro będę miał auto z rocznika 2019. Co najwyżej kołpaki do zimowych kół stalowych bo po prostu nie dało się ich zamówić we wrześniu. Co ciekawe, według nowego cennika do wyposażenia standardowego weszły czujniki światła i deszczu. Mam nadzieję, że również wyjścia USB dla pasażerów z tyłu bo w którejś wersji się pojawiły.

Podziękował: sperou

Offline piotrofff

• Amator
« Odpowiedź #32 dnia: 09 - Styczeń - 2019 - 10:54:17 »
Zaktualizował się też rabat. Obecnie za polo które jest w drodze z rocznika 2018 zapłacimy mniej o 4000 a nie 2000 zł jak było na początku wyprzedaży. Choć to marne pocieszenie.
Ale cena wyjściowa też wzrosła, brak pakietu przeglądów w konfiguratorze za 199, lakier też imo nieco droższy... Klienci, którzy wcześniej zamawiali pewnie skorzystają, nowi niekoniecznie...

Dodano:  09 - Styczeń - 2019  -  10:58:54
Co ciekawe, według nowego cennika do wyposażenia standardowego weszły czujniki światła i deszczu. Mam nadzieję, że również wyjścia USB dla pasażerów z tyłu bo w którejś wersji się pojawiły.
Auto odebrane w listopadzie - czujnik zmierzchu jest, usb z tyłu jest, czujnik deszczu - brak, na stronie widnieje nadal jako element pakietu.

Offline Drmscp

• Amator
« Odpowiedź #33 dnia: 09 - Styczeń - 2019 - 11:37:29 »
Auto odebrane w listopadzie - czujnik zmierzchu jest, usb z tyłu jest, czujnik deszczu - brak, na stronie widnieje nadal jako element pakietu.

W Highline czujnik deszczu jest w standardzie, wcześniej nie było. Fajnie, że są te USB z tyłu. Są jeszcze jakieś zmiany? Naprawili coś? Trzeba się stawiać na akcję serwisową, naprawiają przed wydaniem, czy już z fabryki wyjeżdżają poprawione?

@sperou, masz informację jak długo produkowało się twoje auto?

Offline piotrofff

• Amator
« Odpowiedź #34 dnia: 09 - Styczeń - 2019 - 12:37:16 »
W Highline czujnik deszczu jest w standardzie, wcześniej nie było. Fajnie, że są te USB z tyłu. Są jeszcze jakieś zmiany? Naprawili coś? Trzeba się stawiać na akcję serwisową, naprawiają przed wydaniem, czy już z fabryki wyjeżdżają poprawione?

Ja akurat mam Comfortline - pasy nie były poprawione, auto odebrałem ze słynną naklejką i musiałem się stawić w serwisie.

Offline sperou

• Amator
« Odpowiedź #35 dnia: 09 - Styczeń - 2019 - 12:44:35 »

@sperou, masz informację jak długo produkowało się twoje auto?
Produkcja ostatni tydzień listopada, wyjechało koniec grudnia/początek stycznia.

Offline piotrofff

• Amator
« Odpowiedź #36 dnia: 09 - Styczeń - 2019 - 12:47:05 »
Produkcja ostatni tydzień listopada, wyjechało koniec grudnia/początek stycznia.
Jak sprawdzić dokładną datę produkcji auta?

Offline sperou

• Amator
« Odpowiedź #37 dnia: 09 - Styczeń - 2019 - 12:48:16 »
@piotrofff,
Mi informację podał dealer.

Komentarz moderatora  Wycięto zbędny tekst z Cytatu. Proszę nie cytować całej wypowiedzi przedmówcy, wystarczy podać @nick do którego Usera odnosi się nasza wypowiedź - ABC Forum

Tagi wątku: