Autor Wątek: Padający czujnik położenia wału w Passacie B6 2.0 TDI PD BKP  (Przeczytany 3059 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline shepard89pl

• Nowy
  • Auto: Passat B6
  • Silnik: 2.0 TDI-PD
  • Kod: BKP
  • Moc: 140
  • Napęd: FWD
Padający czujnik położenia wału w Passacie B6 2.0 TDI PD BKP
« dnia: 17 - Sierpień - 2015 - 10:03:21 »
Witajcie, jest to mój pierwszy temat jako że jestem posiadaczem pasiorka od pol roku...  Posiadam Passata B6 2.0TDI-PD 140HP BKP który zaczął dziwnie się zachowywać odcinać moc i w końcu przełączył się w tryb awaryjny (znaczek świec żarowych)... podłączyłem VAGa i pojawiły się błędy recyrkulacji spalin i czujnika położenia wału, więc kazałem mechanikowi zmienić czujnik, zmienił mi na jakiś za 170zł, pojeździłem 2 tygodnie i znowu to samo, VAG znowu pokazuje te same błędy... po skasowaniu błędów dało się jeździć pod warunkiem że się "dziadkowało" bo gdy tylko przekraczało się 2500-2800 obrotów to zaczynały się jaja... więc zamówiłem w ASO czujnik oryginalny i kazałem zamontować ten z ASO... lecz niestety znowu po 2 tygodniach auto wchodzi w tryb awaryjny... Proszę doradźcie coś... szukałem po forum ale nie znalazłem by ktoś miał taki problem, wszystkim przechodziło po pierwszej wymianie czujnika

Tagi wątku: 2.0 tdi BKP